آراد برندینگ
خانه / حوله پالتویی / فروش حوله پالتویی در انواع مدل و طرح

فروش حوله پالتویی در انواع مدل و طرح

گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج تکنولوژِی تجارت الکترونیک و استفاده از مزایا و امتیازات خرید اینترنتی ، توانسته است تا با فراهم نمودن فروش حوله پالتویی در ایران به یکی از قطب های فروش عمده حوله با کیفیت در دنیا شناخته شود.

فروش حوله پالتویی زرین ساپ

فروش حوله پالتویی زرین ساپ

در این میان شرکت هایی که توانسته اند در عرضه حوله های پالتویی ایرانی موفق ظاهر شوند نیز نقش مهمی را در رشد بازار آنها داشته اند. یکی از این شرکت ها، زرین ساپ می باشد که استقرار آن در تبریز، سبب شده تا هم بالاترین حجم از تنوع را به بازار کشور عرضه کند. شرکت زرین ساپ علاوه بر تامین بازار داخل، در امر صادرات نیز بسیار موفق بوده و این روزها سرگرم مذاکره با کشورهای همسایه می باشد تا بتواند تامین بازار آنها را بر عهده گرفته و محصولات ایرانی را در سایر کشورها نیز معرفی نماید.

خرید عمده حوله پالتویی

خرید عمده حوله پالتویی

گروه تولیدی زرین ساپ با رواج دادن امکان خریدحوله ارزان قیمت، حوله های پالتوئی را به شکل گسترده و عمده در سراسر کشور توزیع می نمایند. خرید بدون واسطه این محصولات از مرکز تولیدی زرین ساپ بسیار از نظر اقتصادی به صرفه است. همچنین خرید عمده محصول باعث کاهش قیمت آن می گردد. محصولات تولیدی کارخانجات داخلی از مرغوبیت بالا و جنس خوب و قیمت مناسبی برخوردار هستند و به راحتی میتوانند جایگزین محصولات مشابه خارجی گردند.

مرکز خرید حوله پالتویی

برند زرین ساپ یکی از برندهای موفق داخلی می باشد که توانسته در سالهای اخیر درخشش خوبی داشته باشد. کارخانه تولیدی زرین ساپ اکثر محصولاتش را در قالب سرویس حوله عرضه می کند که برای خریدارانی که طالب یک مجموعه کامل از حوله ها هستند انتخاب خوبی می تواند باشد. البته کیفیت حوله های زرین ساپ را نیز نباید از یاد برد.این گروه تولیدی با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته کارخانه ای توانسته است محصولاتی درجه یک و با سطح کیفی عالی را به بازار عرضه نماید

فروش حوله پالتویی زنانه

خرید حوله پالتویی زنانه

گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج خرید حوله پالتویی زنانه در تولیدحوله های تن پوش بسیار موفق عمل می کند و این روزها، در بازار پرتلاطم ایران خوش می درخشد.حوله هایی که توسط کارخانه زرین ساپ در بازار عرضه می شوند، اکثرا زنانه هستند و از رنج قیمتی متعادلی برخوردار هستند که سبب شده تا سایر شهرها نیز جهت تهیه عمده این محصول، به این فروشگاه اینترنتی مراجعه و بازدید به عمل آورد.

فروش حوله پالتویی سایز بزرگ

حوله پالتویی سایز بزرگ

در مقابل حوله های کودک، حوله های سایز بزرگ قرار دارند که برای دو قشر آقایان و بانوان مورد استفاده قرار می گیرند. البته مدلهای زنانه باز سایزبندی های کوچکتر نیز دارند؛ اما آقایان اکثرا از همین حوله های سایز بزرگ بهره می برند. این حوله ها نیز به سبب اینکه نسبت به کودکان، دو برابر مصرف کننده دارند مورد توجه بازار می باشند و فروش خوبی را از آن خود کرده اند.

خرید حوله پالتویی بچه گانه

خرید حوله پالتویی بچه گانه

حوله های پالتویی کودک را می توان نمونه موفق محصول ایرانی دانست که علیرغم حضور حوله های خارجی، باز هم توانسته قد عَلَم کند و بهتر از آنها فروش داشته باشد. تنوع بالای حوله های پالتویی که نشات گرفته از سلیقه متنوع مصرف کنندگانش می باشد، سبب شده تا تولیدکنندگان داخلی برای عرضه انواع مدل ها دستشان باز باشد و خیلی راحت تر بتوانند به طرح محصولات خود بیفزایند. مصرف کم نخ در تولید این حوله ها نیز مزیتی دیگر برای تولیدی ها می باشد تا بتوانند تیراژ بالاتری را از حوله های کودک به بازار عرضه کنند.

ویژگی های حوله پالتویی

ویژگی های حوله پالتویی

بعد از استحمام ، حوله‌های پالتویی به‌سرعت قابل استفاده اند ، جذاب و شیک بودن این حوله های شخصی ، هرکسی را به این فکر وامی دارد که به فکر تهیه ی آن باشد. اما دلایل بسیار دیگری نیز وجود دارد که از حوله پالتویی زرین ساپ استفاده شود. زیرا بر اساس پژوهش ها افرادی که از حوله پالتویی استفاده می‌کنند کمتر دچار سرماخوردگی بعد از استحمام می‌شوند.

معیارهای انتخاب صحیح یک حوله

معیارهای انتخاب صحیح یک حوله

یکی از ویژگی های انتخاب حوله ایده آل اینست که رنگ حوله تولید شده به آسانی در اثر شستشو یا در برابر نور آفتاب از بین نرود. علاوه براین، نکته ای که باید در هنگام خرید حوله در نظر گرفت،این است که جنس، کیفیت، اندازه و دوام  حوله باید مورد توجه قرار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ضرورت استفاده از حوله حمامی

قیمت خرید حوله تن پوش گلبافت

قیمت خرید حوله تن پوش گلبافت با توجه به کیفیت حوله تعیین می شود. فروش …