آراد برندینگ
خانه / حوله استخری / قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا

قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا

قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا

قیمت حوله استخری با توجه به تنوع آن متفاوت است. اکثر شرکت های فعال در صنعت حوله بافی، قیمت فروش حوله استخری رکابی زنانه را بسیار گران تر از عرف بازار ارائه می دهند. به نظر شما دلیل این امر چیست؟

قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا

قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا

حوله های استخری از جمله حوله هایی هستند که تا چند سال پیش چندان مورد استقبال قرار نمی گرفتند. اما از زمانی که مدلهای وارداتی آن در بازار ایران عرضه شد،

قیمت حوله استخری زنانه با طرح زیبا

شرکت های داخلی نیز اقدام به تولید حوله استخری کردند تا بتوانند سهم خود را از بازار به دست آورند. امروزه تولید این محصول در حد رضایتبخشی قرار دارد؛ لکن موضوعی که ذهن خیلی ها را درگیر کرده، این است که چرا برخی شرکت ها، قیمت نامعقولی را برای حوله های استخری اعلام می کنند؟ به نظر شما کدام مدل از حوله ها در معرض چنین اتفاقی هستند؟

انواع حوله استخری زنانه

انواع حوله استخری زنانه

حوله استخری مدل رکابی، مخصوص بانوان طراحی و عرضه شده است و کمتر دیده می شود که آقایان به سراغ چنین مدلی بروند. این حوله، یکی از مدل هایی است که در بازار دچار تغییر قیمت فراوانی شده و ذهن بازاریان را به خود مشغول کرده است.

انواع حوله استخری زنانه

البته جواب بسیار ساده است. حوله های زنانه ذاتا دارای تنوع بالایی هستند و طبیعی است اگر می بینیم نرخ آنها نوسان زیادی دارد؛ اما اگر قیمت یک مدل از آنها با نوسان زیادی روبرو شود، بایستی موضوع را کامل بررسی نمود.

خرید حوله استخری نانو

خرید حوله استخری نانو

حوله استخری نانو، جزوی از مدلهای حوله نیست؛ بلکه نوع نخ به کار رفته و در واقع جنس حوله، آن را متفاوت می کند. این حوله بیشتر توسط کودکان استفاده می شود و اخیرا نیز دیده شده که مدلهای بزرگسالان نیز وارد بازار می گردد.

خرید حوله استخری نانو

حوله های نانو هم در معرض تغییر قیمت قرار گرفته اند؛ لکن شدت آن به اندازه حوله های زنانه نبوده است. با این اوصاف، می توان گفت میزان گرایش خریداران به حوله های استخری چندان کاهش نیافته است.

قیمت حوله استخری رکابی

قیمت حوله استخری رکابی

درخصوص حوله هایی که دچار نوسان نرخ در بازار شده اند صحبت کردیم؛ اما این نکته را نیز بایستی به آن اضافه کنیم که حوله های استخری چون اکثرا بصورت عمده خرید و فروش می شوند، چندان تغییر قیمت را نمی توان در این حجم خریدها احساس کرد.

قیمت حوله استخری رکابی

مصرف کنندگان نهایی هنگام خرید تکی، طبیعتا با نوسان قیمت مواجه خواهند شد؛ چراکه واسطه های زیادی برای رسیدن این حوله از کارخانه به دست مصرف کننده روی محصول قیمت می شکند.

اما وقتی خرید مستقیما از کارخانه انجام می شود، دیگر این واسطه ها از بین می رود و می توان با قیمت ارزان تری نسبت به خرید حوله اقدام نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله استخری ارزان

مرکز خرید حوله استخری ارزان قیمت

حوله استخری یکی از لوازمی است که هر بار که برای شنا و لذت بردن …